فضاهای امن برای بشردوستی

ERNOP، با همکاری Philea، میزبان «فضاهای امن برای بشردوستی 2023» در 28 ژوئن در زاگرب، کرواسی خواهد بود تا تبادلات و جلسات عمیقی را بین دانشگاهیان و متخصصان بشردوستانه فراهم کند.

“فضاهای امن” چیست؟ در نظر گرفته شده است که فضاهای امن عاری از تعصب، درگیری، انتقاد، یا اعمال، ایده‌ها یا مکالمات بالقوه تهدیدآمیز باشند، در صورتی که افراد بتوانند آزادانه صحبت کنند، و با آنها با صراحت و احترام بدون از بین رفتن یکپارچگی فردی رفتار شود. دانشگاه ها طبق تعریف مکان هایی هستند که باید به عنوان فضاهای امن عمل کنند. این ابتکار با ایجاد فضاهای امن برای بشردوستی، تبادلات باز ایجاد می کند و به طور بالقوه به ایجاد مشارکت های جدید بین دانشگاهیان و متخصصان فعال در امور بشردوستانه کمک می کند. برای شاغلین، فرصتی برای یادگیری همتایان و تبادل نظر در مورد موضوعاتی ایجاد می‌کند که برای عملکرد سازمان‌های بشردوستانه ضروری هستند، اما اغلب باعث ایجاد اصطکاک و ناامیدی می‌شوند.

این رویداد که یک روز قبل از کنفرانس تحقیقاتی ERNOP برگزار می‌شود، تبادلات عمیق بین دانشگاهیان و متخصصان امور بشردوستانه را تسهیل می‌کند، دانشگاهیان را با دست اندرکاران امور بشردوستانه پیوند می‌دهد، یادگیری از دانشگاه و پزشکان را تقویت می‌کند و فضاهای امن ایجاد می‌کند که در آن شرکت‌کنندگان به موضوعاتی می‌پردازند که شامل سطح بالایی است.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب