جلسه هماهنگی برگزاری رویداد ملی نما

اولین جلسه هماهنگی رویداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان (نما) با حضور مدیر مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان و معاونین جوانان استان های منتخب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ روبداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان (نما) به همت اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان برنامه ریزی شده است که به منظور هماهنگی برگزاری این رویداد جلسه ای با حضور مرتضی کامل نواب مدیر مشارکت های اجتماعی و فعالیتهای داوطلبانه جوانان و معاونین جوانان استان های منتخب در ساختمان جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
دکتر کامل نواب هدف از برگزاری این رویداد را جذب جوانان نوآور در قالب گروه های کاری، به سمت مشارکت اجتماعی و همچنین استفاده از خلاقیت، دانش و توانایی نسل جوان در مواجهه با مسائل اجتماعی جامعه عنوان کرد و افزود: ما سعی داریم با برگزاری این رویداد بستری فراهم شود تا جوانان بتوانند ایده های خود را در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، رفع مشکلات موجود و بهبود فرایندهای اجتماعی مطرح کنند و سپس با بررسی کارشناسی، برترین ایده ها شناسایی و صاحبان ایده در اردوهای توانمندساز منطقه ای دعوت شوند.
وی با بیان این که رویداد نما تلاش می کند برترین ایده های جوانان در حوزه مسائل اجتماعی و پاسخ های مناسب برای آن را شناسایی و معرفی کند، گفت: این رویداد ویژه گروه های جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال است و کلیه جوانان در این مقطع سنی که به صورت گروه های ۳تا ۵ نفره فعالیت دارند چه در قالب سازمان مردم نهاد، گروه های دوستانه و… می توانند در این رویداد شرکت کنند.
مدیر مشارکت های اجتماعی و فعالیتهای داوطلبانه جوانان گفت: زمان برگزاری این رویداد به صورت سراسری اعلام خواهد شد و شرکت در آن به صورت برخط خواهد بود و جوانان علاقمند پس از اعلام فراخوان ثبت نام، می توانند برای کسب اطلاع از جزئیات برنامه به ادارت کل استان خود مراجعه کنند.
کامل نواب خروجی این رویداد را معرفی و تقدیر از ایدهای برتر جوانان در حوزه حل مسائل اجتماعی دانست و اظهار داشت: امیدوارم این رویداد زمینه لازم برای استفاده از دانش و نیروی جوانی در مواجهه با مسائل اجتماعی را فراهم کند و راهی برای ورود ایده های نو در عرصه های مدیریتی باشد.
در این نشست برنامه های اجرایی ، زمانبندی نشست، انتظارات از استانها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب